Manifest

Poodklejaj wszystkie etykietki.
Poszukaj dobrej ciszy. Albo krzyknij.

Bądź uczesany i rozczochrany. Ładny i brzydki.
Wszystkie odpowiedzi masz w sobie i naturze.

Nie musisz się wiecznie uśmiechać.
W świecie bez równowagi, szukaj jej w środku.

Załóż, że plany się posypią i ciesz się tym.
Szukaj wewnętrznego spokoju…

Poczuj to – lekko.

Pamiętaj, w Tobie jest całe dobro. Twoja wewnętrza, naturalna moc może być zablokowana, ale czasami wystarczy niewiele, żeby sobie o niej przypomnieć. Usiądź w ciszy i wsłuchaj się w swój organizm. On wie. Tylko czasami potrzebuje lekkiego wsparcia. A od niego jesteśmy my!

O nas

lekko wyciąga rękę do każdego, kto pragnie odnaleźć w swoim życiu wewnętrzna równowagę. Tworzymy produkty z CBD oraz inne małe przyjemne rzeczy, które umilają codzienność, poprawiają nastrój po gorszym dniu i nastrajają lepiej na kolejny.

Wierzymy, że dbanie o siebie: swoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne są najważniejsze, by przeżyć swoje życie dobrze. Tempo otaczajacej nas rzeczywistości przerasta fizyczne możliwości ludzkiego pojmowania. Wymagania jakie stawiamy sami przed sobą mogą nas zupełnie przerosnąć. Nieustanna presja na bycie na czasie, genialnym, mądrym i zadowolonym nie ułatwia pogodzenia sie z żadnym z gorszych dni.

Wiemy, o czym mówimy. Sami jesteśmy przecież ludźmi! Dlatego stworzyliśmy lekko – by łatwiej się uśmiechać, mniej stresować, a przede wszystkim odnaleźć swoją własną wewnętrzną równowagę!

Twój koszyk (0)